Bu Kaç Para Eder her dönem ve sanatçıya ait koleksiyon objeleri, sanat eserleri ve antikaların objektif değerlemesinin yapıldığı bağımsız bir değerleme hizmetidir.

Tarafsızlık ve etik kurallar doğrultusunda en iyi hizmeti vermeye adanmış, idari kadrosu ve yurt içi ve dışındaki 100'ün üstündeki eksper kadrosu ile güvenilir bir platform olan Bukacparaeder.com; 2012 yılında, Muazzez Bodur ve yenilikçi girişimcilerin mobil ve internet ürünleri geliştiren şirketler yaratmalarını hızlandıran Enkuba Technologies ortaklığında kuruldu.

2012 yılında, www.bukacparaeder.com kurulan internet sitesi online hizmet vermiş ancak 2017 yılından itibaren online hizmet vermeyi durdurmuştur. Şirketimiz sanat eseri ekspertizi hizmetini yerinde vermeye devam etmektedir.

Muazzez Bodur (Kurucu)

Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur, İngiltere’de pazarlama konusunda yüksek lisans yapmıştır. 15 yılı aşkın süre profesyonel iş hayatından sonra Sanat ve Antika Sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

Antika ve koleksiyon objelerinin sanal ve yerinde ekspertizi konusunda koleksiyonerlere, sigorta şirketlerine, avukat ve mimarlara danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Kagider (Aday Üye), Collection Club ve Kadınlararası Derneği üyesidir. (muazzez@deger.li)

Dünya Çapında Tarafsız Eksperler

Bu Kaç Para Eder, bünyesindeki 100'den fazla konusunda uzman eksper kadrosuyla sanal ortamdave yerinde , her döneme ve sanatçıya ait, otuz kategoride sanat ve antika objeleriniz için ekspertiz hizmeti vermektedir.

Objelerinize değer biçerken, size profesyonel ve ayrıntılı bir ekspertiz raporu sunmayı hedefliyoruz. Her döneme ve sanatçıya ait, otuz farklı kategoride ekspertizini yaptığımız objelerden, her bir kategori için bir veya birden fazla eksper bulundurmaktayız. Bireysel müşterilerimiz yanında çok sayıda kurum, müze ve büyük koleksiyonere de hizmet vermekteyiz.

Referanslar

Şirketimiz binlerce kişiye fotoğraf üzerinden değerleme hizmeti sunmuş olup, bu güne kadar 350.000'nin üstünde değerli objeye ekspertiz hizmeti vermiştir.

Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz koleksiyonlar; Global Holding Koleksiyonları, Osmanlı Bankası Koleksiyonu, Salt Galata ve Beyoğlu Koleksiyonları, Özyeğin Koleksiyonu, Garanti Bankası Koleksiyonları, Ali Arif İlaç Koleksiyonu, ALJ Holding Koleksiyonu, Burgan Bank Koleksiyonu, Fiba Bank Koleksiyonu ve birçok aile koleksiyonuna ekspertiz hizmeti verilmiştir.

Copyright © 2017 Bu Kaç Para Eder | Web Durağı Tüm Hakları Saklıdır.